אודות מינטוס – יוגנד משרד עורכי דין ונוטריון

אודותינו

מינטוס – יוגנד משרד עורכי דין ונוטריון, נוסד על ידי יעקב (קובי) מינטוס ז''ל לפני כשלושה עשורים ותוך זמן קצר, ביסס את מעמדו כמשרד מוביל בתחום האזרחי-מסחרי לרבות פרמצבטיקה ובתחום מקרקעין.
 
המשרד מונה שני שותפים בכירים:
עו''ד תמר מינטוס בעלת 32 שנות ניסיון  ועו''ד ונוטריון אורי יוגנד בעל 20 שנות ניסיון.
ארבעה עורכי דין שכירים, וצוות אדמיניסטרטיבי המונה שבעה אנשים.
 
כחלק אינטגראלי מרמת השירות המקצועי והיסודי אותו מעניק המשרד ללקוחותיו, מקפידים עורכי הדין על שמירת קשר אישי עם כל לקוח של המשרד בזמינות גבוהה.


 בתמונה : עו''ד תמי מינטוס - עו''ד  אורי יוגנד - עו''ד עידית בר זוהר

לקוחות המשרד

עם לקוחות המשרד נמנים חברות ותאגידים אשר צועדים עימנו שנים ארוכות וחלקם אף למעלה משני עשורים, ביניהם, בין היתר, תאגידים ממערכת הבנקאות, חברות בורסאיות, חברות פרמצבטיקה מובילות בהן חברות המדורגות בדירוג החברות 500 Fortune, חברות בניה ולקוחות פרטיים.
 
תחומי עיסוק ומחלקות המשרד

מחלקת משפט אזרחי – מסחרי ופרמצבטיקה
מינטוס – יוגנד מתמחים במשפט אזרחי – מסחרי בדגש על ייעוץ וליווי משפטי בתחום הפרמצבטיקה וניסויים קליניים כשבנושאים אלה מייצג משרדנו חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות בתחומן.

מחלקת בנקאות
המשרד מתמחה בייצוג בנקים מהמובילים במשק החל משנת 1990 באופן קבוע ושוטף.
 
מחלקת מקרקעין
בתחום הנדל''ן אנו מביאים ידע וניסיון רב בייצוג יזמי נדל''ן, חברות קבלניות לנדל''ן ולקוחות פרטיים לרבות ביצוע פרצלציות, ורישומי בתים משותפים וכן טיפול וביצוע עסקאות מקרקעין לסוגיהן, לרבות היבטי מס הנוגעים לכך. המשרד אף עוסק באופן קבוע במימוש נכסי נדל''ן (משמש ככונס נכסים עבור הבנקים).
 
צוואות, ירושה ודיני עיזבון
המשרד מספק שירותים משפטיים הכוללים מתן ייעוץ ועריכת צוואות, ניהול עזבונות ופניה לרשם לענייני ירושה לצורך קבלת צו ירושה ו/או צו קיום צוואה.
 
דיני עבודה
המשרד מספק שירותים משפטיים הקשורים למכלול החוקים הנוגעים להעסקת עובדים. המשרד מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי בהקשר לשאלות ספציפיות הקשורות לדיני עבודה כגון הסכמי סודיות ותחרות,  פיטורין ונהלי שכר.
 
המשרד דוגל בהענקת ליווי מקצועי ואישי ללקוחותיו לאורך זמן.
עורכי הדין משקיעים את מיטב זמנם ומרצם להבין את צרכי הלקוחות ומתן מענה בדוק, איכותי ויסודי לאתגרים העולים על סדר היום על בסיס יום יומי.
כמו כן, מקפידים עורכי הדין לפרוס בפני לקוחות המשרד את המצב המשפטי כפי שעולה מהעובדות הנפרסות בפניהם וזאת על מנת שהלקוחות יקבלו את ההחלטה הנכונה.
 
עורכי הדין מחויבים לשמירה על סודיות הלקוחות, תוך התחייבות לפעול בדרך המיטבית להשגת
מטרותיהם.
 


נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA